Promoty turundajale

Võimenda turunduskampaaniaid kiirelt ja lihtsalt läbi Instagrami sisuloojate.


Sotsiaalmeedia on tõhusaim kanal brändi edendamiseks.

92% inimestest eelistab sõprade soovitusi reklaamile. Seetõttu me Promoty lõimegi.

Promoty platvormi abil jõuad sadade või isegi tuhandete Instagrami kasutajateni, kes hea meelega sinu brändi või toodet oma sõpradele ja jälgijatele soovitavad.
.

Kuidas see täpsemalt toimib?

1. Bränd loob kampaania

Kampaania loomisel kirjeldab turundaja, mida sisulooja tegema peab, milline on kampaania kestus ning millised sõnumid postituse tekstis sisalduma peavad.

Kampaania loomine võtab mõne minuti ning on tasuta.
.

2. Bränd seab kriteeriumid sisuloojatele

Sisuloojaid saab filtreerida huvide, vanuse, jälgijate arvu ning teiste tunnuste põhjal. Promotys näevad kampaaniapakkumist ainult kriteeriumitele vastavad sisuloojad.
.

3. Sisuloojad kandideerivad kampaaniasse

Sisuloojad annavad märku, kas nad on kampaanias osalemisest huvitatud. Kandideerimisel lisavad nad oma idee, kuidas nad brändi toodet või teenust oma sotsiaalmeedias tutvustaksid.

Huvitatud sisuloojate seast valib bränd välja need sisuloojad, kelle ta kampaaniasse kaasata soovib.

.

 

 .

 4.  Sisuloojad teevad postituse

Väljavalitud sisuloojad teostavad oma idee ning laadivad foto koos kirjeldusega Promoty platvormile üles. Promoty tark süsteem kontrollib, kas postituse tekst sisaldab brändi poolt määratud märksõnu ja hashtag‘e.

5. Bränd valib välja parimad postitused

Promotysse üles laetud sisu hulgast valib bränd välja parimad postitused ning ostab need kampaaniasse. Seejärel postitab sisulooja foto ka enda Instagrami ning saab tehtud töö eest tasu.

Bränd maksab ainult nende postituste eest, mis talle meeldivad – kui sobivat sisu ei looda, ei lähe kampaania midagi maksma.

6.  Põhjalik kampaania statistika

Bränd näeb reaalajas põhjalikku kampaania statistikat: levikut, meeldimisi ja kaasatust nii postituste kui ka kampaania lõikes.

.

Sisuloojatele saab tasuda

et|gift_outline|

Tooted või kinkekaart

Tooted + rahaline tasu

et|icon_creditcard|

Ainult rahaline tasu

.

Meid usaldavad

Senised kampaaniad

Pooleteist aasta jooksul oleme läbi viinud üle 250 kampaania. Siin on mõned meie lemmikud:

“Promoty lai influencerite võrgustik andis meile hea ja lihtsa võimaluse filtreerida välja enda jaoks sobivad influencerid, kes hoolivad tervisest ja naudivad sportimist.

Paljud nende influencerid reageerivad ülikiiresti ning täna ülesse pandud kampaania on juba homseks sotsiaalmeedias korralikult nähtav.”

Gert-Kristjan Rungi, GKR Trade OÜ Tegevjuht

Promoty platvormi abil jõuad kiirelt sadade või isegi tuhandete Instagrami kasutajateni, kes hea meelega sinu brändi või toodet oma sõpradele ja jälgijatele soovitavad. 

Bitnami